Fundacja Rodzić Po Ludzku na podstawie ankiet przeprowadzonych wśród kobiet rodzących w Szpitalach wyłoniła najlepszą porodówkę w Wielkopolsce.

Na 34 oceniane szpitale w Wielkopolsce I miejsce otrzymał Szpital Powiatowy im. Jana Pawła II w Trzciance

Kryteriami wyboru placówki były między innymi pomoc w opiece nad dzieckiem, wsparcie w karmieniu piersią, warunki w szpitalu oraz ocena postawy personelu.

Średnia ocena pacjentek z ankiet Fundacji Rodzić Po Ludzku wynosi: 68,31/100 pkt, co daje Szpitalowi w Trzciance najlepszy wynik w Wielkopolsce

Dyrekcja Szpitala przede wszystkim gratuluje personelowi oddziału położniczo-ginekologicznego oraz oddziału noworodkowego postawy godnej podziwu, stwarzania przyjaznego otoczenia i miłej atmosfery wokół pacjentek.

Poniżej znajduje się odniesienie do artykułu z Głosu Wielkopolskiego, który dokładnie wskazuje wartość punktową uzyskaną przez Szpital: