Szanowni Państwo!

Rozpoczynamy proces powszechnych szczepień przeciwko COVID-19.

Rejestracja na szczepienia dla osób powyżej 80. i 70. roku życia.

Skierowanie na szczepienie p/COVID – 19 dla osób powyżej 80. i 70. roku życia jest wystawiane automatycznie.

Na konkretny termin mogą zarejestrować się:

• od 15 stycznia 2021 r. osoby, które skończyły 80 lat,
  • od 22 stycznia 2021 r. osoby, które skończyły 70 lat.

Szczepienia dla tych osób rozpoczną się 25 stycznia 2021 r.

Jak zgłosić się na szczepienie?

• za pomocą specjalnej infolinii pod numerem 989,
  • samodzielnie przez e-rejestrację na stronie www.pacjent.gov.pl,
  • telefoniczne zgłoszenie bezpośrednio do podmiotu szczepiącego (w naszym Szpitalu został uruchomiony specjalny numer telefonu 880 525 334, czynny w dni robocze w godz. 10-14)

Po zarejestrowaniu, Pacjenci otrzymają SMS z potwierdzeniem i terminem szczepienia.

Od 15 stycznia każdy, kto skończył 18. rok życia, będzie mógł zgłosić on-line chęć zaszczepienia się (formularz na stronie internetowej www.gov.pl/szczepimysie).

Po wypełnieniu formularza dostaniemy meila z informacją o wystawieniu e-skierowania na szczepienie. Gdy ruszy rejestracja dla Państwa grupy wiekowej lub zawodowej będziecie mogli Państwo zarejestrować się wtedy na konkretny termin.

Ważne! Zgłoszenie to nie to samo, co rejestracja. Rejestracja na konkretny termin będzie możliwa po tym, jak ruszą szczepienia dla Państwa grupy wiekowej lub zawodowej.