Decyzją Wojewody Wielkopolskiego Szpital Powiatowy im. Jana Pawła II w Trzciance realizuje świadczenia opieki zdrowotnej w związku z zapobieganiem, przeciwdziałaniem i zwalczaniem COVID-19 poprzez zapewnienie łóżek dla pacjentów z podejrzeniem lub potwierdzonym zakażeniem SARS-CoV-2.

W związku z trudną sytuacją z jaką musimy się zmierzyć, Szpital zwrócił się o pomoc do Fundacji „Na Zdrowie”

Potrzebne są środki na zakup wody dla chorych oraz jednorazowych sztućców i talerzy. Fundacja posiada środki do zakupienia jedynie pierwszej partii wody i jednorazowych naczyń w ilości 400 sztuk.

Prosimy wszystkich ludzi dobrej woli o wsparcie Fundacji choćby drobną złotówką. Te pieniądze pójdą tylko i wyłącznie na zaprezentowane przez Fundację cele!

Nr konta fundacji: Santander Bank